Members

Tło & więcej informacji

IMPACTPaperRec / Najlepszych praktyk / Tło & więcej informacji

Metodologia

Metodyki identyfikacji GP/BP jest całkowicie wyjaśnione w metodologii zadanie 2.2_ IMPACTPapeRec najlepszych praktyk oraz instrukcje pracy. Ponadto metodologię analizy GP i BP jest całkowicie wyjaśnione w modelach dostępne 3.2_Innovative i najlepszych praktyk realizowanych w miastach w obszarze badania.

Listy kontaktów

Partnera Nazwa Nazwisko e-mail
ITENE Antonio Dobon adobon@itene.com
Cesar Aliaga caliaga@itene.com
Dolores Herrero Dolores.Herrero@itene.com
Silvia Martínez Silvia.Martinez@itene.com
CEPI Ulrich Leberle u.leberle@CEPI.org
Giulia Fadini g.Fadini@CEPI.org
Annie Xystouris a.xystouris@CEPI.org
ACR + Lisa Labriga LL@acrplus.org
Bilyana Spasova BS@acrplus.org
Hamburger, recykling Slobodan Simovic Slobodan.Simovic@Hamburger-Recycling.com
Maja Huljev maja.huljev@Hamburger-ENS.hr
PTS Lydia Tempel Lydia.Tempel@ptspaper.de
Mike Schiefer Mike.Schiefer@ptspaper.de
DIN Alexandra Engelt Alexandra.Engelt@din.de
X