Members

Fundal & mai multe informaţii

IMPACTPaperRec / Cele mai bune practici / Fundal & mai multe informaţii

Metodologia

Metodologia utilizată pentru identificarea GP/BP este complet explicat în Deliverable 2.2_ metodologie pentru IMPACTPapeRec cele mai bune practici şi instrucţiuni de lucru. În plus, metodologia de analiză a GP şi BP complet este explicat în modele Deliverable 3.2_Innovative şi cele mai bune practici să fie puse în aplicare în oraşe în studiu.

Lista de contacte

Partener nume Numele de familie e-mail
ITENE Antonio Dobon adobon@itene.com
Cesar ALIAGA caliaga@itene.com
Dolores Herrero Dolores.Herrero@itene.com
Silvia Martínez silvia.Martinez@itene.com
CEPI Ulrich Leberle u.leberle@CEPI.org
Giulia Caraus g.Fadini@CEPI.org
Annie Xystouris a.xystouris@CEPI.org
ACR + Lisa Labriga ll@acrplus.org
Bilyana Spasova BS@acrplus.org
Hamburger de reciclare Slobodan Simovic Slobodan.Simovic@hamburger-recycling.com
Munteanu Huljev Maja.huljev@hamburger-ENS.Hr
PTS Lydia Tempel Lydia.Tempel@ptspaper.de
Mike Schiefer Mike.Schiefer@ptspaper.de
DIN Alexandra Engelt Alexandra.Engelt@din.de
X