Members

Фон & повече информация

IMPACTPaperRec / Най-добри практики / Фон & повече информация

Методология

Методологията, използвана за идентифициране на GP/BP е напълно обяснено в Deliverable 2.2_ методология за IMPACTPapeRec най-добри практики и работни инструкции. Освен това методологията за анализ на GP и BP е напълно обяснено в Deliverable 3.2_Innovative модели и добри практики да бъдат приложени в градовете под проучване.

Списък с контакти

Партньор Име Фамилно име електронна поща
ITENE Антонио Dobon adobon@itene.com
Сезар Aliaga caliaga@itene.com
Долорес Herrero Dolores.Herrero@itene.com
Силвия Мартинес Silvia.Martinez@itene.com
CEPI Улрих Leberle u.leberle@CEPI.org
Джулия Fadini g.fadini@CEPI.org
Ани Xystouris a.xystouris@CEPI.org
ACR + Лиза Labriga LL@acrplus.org
Биляна Спасова BS@acrplus.org
Хамбургер рециклиране Слободан Simovic slobodan.simovic@Hamburger-recycling.com
Maja Huljev Maja.huljev@Hamburger-ENS.HR
ВТС Лидия Tempel Lydia.Tempel@ptspaper.de
Майк Schiefer Mike.schiefer@ptspaper.de
DIN Александра Engelt Alexandra.Engelt@din.de
X